Tréninky o prázdninách

Pro všechny aktivní tanečníky nabízíme volné tréninky i o prázdninách.
Pro členy jsou tréninky zdarma, hosté platí 100 Kč/pár, případně 150 Kč/pár s trenérem.
Platí se na recepci nebo někomu z vedení klubu (Lenka, Miloš, Tonda)
Vše podstatné najdete v sekci Jsem členem a záložce Rozvrh tréninků.
Zde mimochodem najdete už i rozvrhy na novou sezónu 2024/25. 😉

Přejeme všem báječné léto plné nejen tanečních zážitků!

Termíny soustředění v roce 2024

LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ

Děti, junioři, dospělí a senioři EDC – 13.7-18. července – Radvanice u Adršpachu
– vyučují Lenka a Daniela (Mladší děti), Irina s Jardou (Pokročilí LAT) a Martin s Andrejkou (Pokročilí STT)

Začátečníci – děti a junioři – 22.-26. července – Společenské centrum Parket (příměstsky)
– vyučují Lenka a Daniela

Pokročilá sólo děvčata – 5.-9. srpna – Společenské centrum Parket (příměstsky)
– vyučuje Irina

Pokročilí dospělí a senioři BAM – 10.-13. srpna – Areál Agro Košetice
– vyučují Martin a Andrejka

Pokročilí dospělí a senioři BAM – 24.-25. srpna – Společenské centrum Parket
– vyučuje Jan Liškař

Zbraslavský žebříček 2024

Jako tradičně proběhla i letos na jaře klubová pohárová soutěž Zbraslavský žebříček 2024, a to v sobotu 25. května 2024 od 10.00 h. K vidění byly tradiční kategorie – začínající děti, pokročilé, i hvězdy nejvyššího formátu! Opět proběhla i oblíbená soutěž družstev, kde spolu v jednom týmu tančili proti ostatním týmům děti, junioři, sólo holky, dospělí i senioři. Letošní novinkou byla soutěž „Pro-Am“, kde tančil v jednom páru profesionál s amatérem, přičemž porota hodnotila taneční výkon amatérské polovičky. Nejlepším párem klkubu v kombinaci se letos stal Jan Krivošej a Eliška Moravová, mezi juniory se nejlepším párem stál Lukáš Zámečník s Karolínou Brchelovou.

Soutěž se moc vydařila a my moc děkujeme vám všem, kdo jste k tomu přispěli. Zejména skvělé porotě, za super hudbu Honzovi Beránkovi a za dokonalou práci sčitateli Ondřejovi Švíkovi a asistentce Terezce Dvořáčkové. A v neposlední řadě i celému realizačními týmu KAT Zbraslav za přípravu soutěže i podporu v zázemí!

Velké poděkování patří ale i hlavnímu partnerovi soutěže – Městské části Praha Zbraslav za finanční podporu a Cukrárně U Zámku za skvělé dorty pro vítěze družstev

Zde najdete kompletní výsledky: Kategorie, Družstva
A zde zase Fotografie od Oldy Vlčka!

Pravidelné nedělní tančírny PRODLOUŽENY!

Pro velký zájem budou letos pravidelné nedělní tančírny, které jsou otevřené pro širokou veřejnost, prodlouženy až do dubna 2024 ! Ať jste kurzisté tanečních kurzů Sokola Zbraslav nebo z jiné taneční školy, náš Parket je všem tanečním párům k dispozici k nevšedním tanečním zážitkům!

POZOR: Velikonoční tančírna 31.3. nakonec nebude, podle ankety by nakonec přišlo velmi málo tanečníků… Užijte si krásné Velikonoční svátky se svými nejbližšími nebo někde na prodlouženém víkendu!

Vstupné je 100 Kč na osobu, aktuální kurzisté Sokola Zbraslav mají zvýhodněné vstupné 100 Kč na pár. Plné dvě hodiny vám budeme hrát všechny taneční rytmy standardních i latinsko-amerických tanců, bude však hrát i polka, blues a sem tam i nějaké překvapení 😉

Termíny tančíren se mohou z organizačních důvodů měnit, proto prosíme sledujte tento web, kde budeme vše aktualizovat.

Nejbližší termíny v roce 2024: 7. dubna a 21. dubna v čase 18.00-20.00

Organizační informace:
Hudba vám hraje k tanci v čase 18.00 – 20.00, otevřeno je již od 17.45h, kdy se můžete přijít občerstvit v místním baru, v klidu převléknout a přezout. Prosíme, použijte pro tanec čisté boty, které nedělají černé šmouhy a nemají ostré hrany ani podpatky. Snažíme se chránit naše nové parkety, aby nám dlouho sloužily pro naše i vaše potěšení z tance! 😉 Děkujeme!

Jarní prázdniny 2024

Jarní prázdniny Zbraslavi jsou v termínu 5-9. února 2024, proto v těchto dnech nebudou žádné skupinové lekce dětí a mládeže, ani kurzy pro veřejnost (Sólo Ladies Latino, Taneční lekce pro dospělé). Semináře dospělých budou po domluvě účastníků s trenéry.

Pro členy klubu však poběží celý týden volné tréninky.
Užijte si volno a nezraňte se!

Tréninky mezi svátky

Milí tanečníci,
doufám, že jste si Vánoce i všechna rodinná setkání moc užili!
A jelikož určitě někteří cítíte potřebu pohybu, tady je aktualizovaný plán tréninků mezi svátky:

Středa 27.12 – 13.00-20.00 Parket (otevírá Irina, zamyká Lenka)
Čtvrtek 28.12 – 17.00-21.00 Parket (Jindra)
Pátek 29.12  – 16.00 -21.00 Parket (Jindra)

Užívejte!
Lenka

Vánoční akademie – vystoupení pro rodiče

V pátek 15. prosince od 18.00 se PARKET stal dějištěm vánočních vystoupení dětí i dospělých a také udílení tradičních cen „Hvězdy roku“. Předvedly se nejmenší děti naší Taneční přípravky (4-6 let), dále děti a junioři různých úrovní pokročilosti, a v neposlední řadě se svou taneční ukázkou představili ti nejlepší v každé kategorii, včetně Mistrů republiky.

Fotografie z akce najdete ZDE

Taneční soutěž O Zbraslavskou loutku – Přebor ČOS

V sobotu 7. října se opět celá budova Sokolovny Zbraslav stala dějištěm velké taneční události! Od rána až do večera zde probíhaly soutěže ve společenském tanci všech věkových kategorií, od nejmenších dětí až po seniory. Celostátní postupová soutěž „O zbraslavskou loutku“ proběhla letos jako 25. ročník a kromě boje o nejdražší kovy se jednalo také o Přebor České obce sokolské ve společenském tanci.

Fotografie najdete na těchto odkazech:

Leona Kostková
Oldřich Vlček
Matěj Vlček
Tereza Magdalena Dvořáčková
Martin Jirásek

Taneční pro dospělé

Plánování kroužků pro děti je již v plném proudu. Stíháte však i vy dospělí myslet na čas pro sebe? Co kdyby tanec zajistil, že budete mít s partnerem jeden celý večer pro sebe? Naši lektoři jsou profíci a vykouzlí pro vás nezapomenutelné chvíle na Parketu. Vybrat si můžete ze tří úrovní pokročilosti!

Pozor přihlášení jen do 15. září, startujeme od 1. října!

Kompletní informace o kurzech pro dospělé