Naše páry

Dospělí a senioři

  • Miloslav Mareška a Lenka Marešková   (třída M ve STT, třída A v LAT)
  • Petr Bayerle a Barbora Šnajderová (třída M ve STT)
  • Lukáš Belo a Lenka Šeráková (třída  M ve STT, třída A  v LAT)
  • Miroslav Šerák a Pavlína Houšková (třída M ve STT)
  • Josef Kuča a Daniela Šeráková (třída M ve STT, třída B v LAT)
  • Tomáš Turek a Tereza Bezpalcová (třída M ve STT)
  • Vojtěch Sidorin a Lucie Sidorinová (třída M STT)
  • Lukáš Kolář a Eliška Moravová (třída A STT, třída A LAT)
  • Lukáš Hájek a Ema Kunová (třída A STT, třída B LAT)
  • Denis Bourgeois a Magdaléna Dufková (třída M ve STT, třída C v LAT)
  • Jaroslav Ryba a Tereza Magdalena Dvořáčková (třída M ve STT)
  • Antonín Vyhňák a Jana Vyhňáková (třída A ve STT, třída C v LAT)
  • Václav Skalický a Iva Skalická (třída A ve STT)
  • Oldřich Vlček a Vlasta Opelková (třída B ve STT)
  • Michal Kovačič a Viktorie Marešková (třída B ve STT, třída D v LAT)
  • Lukáš Puč a Věra Kučová (třída B ve STT)
  • David Zámečník a Petra Lehká (třída C STT)
  • Josef Knob a Hana Hindráková Mezihoráková (třída C ve STT)
  • Jaroslav Šotola a Martina Šotolová (třda B ve STT, třída D v LAT)
  • Milan Marek a Monika Pivoňková (třída D ve STT)

    Děti a junioři

  • Martin Šerák a Kamila Řehořová (třída C ve STT, třída C v LAT)
  • Filip Šeďa a Johana Honsová (třída E ve STT, třída E v LAT)
  • Štěpán Kaucký a Celine Sacco (třída E ve STT, třída E v LAT)
  • Ondřej Kubík a Klárka Černá (třída E ve STT, třída E v LAT)
  • Jiří Prokůpek a Eva Steinerová (třída E ve STT, třída E v LAT)
  • Lukáš Zámečník a Karolína Brchelová (třída E ve STT, třída E v LAT)
  • Antonín Bouda a Veronika Boučková (třída E ve STT, třída E v LAT)
  • Josef Hruška a Magdalena Přikrylová (třída E ve STT, třída E v LAT)
  • David Kaifáš a Tereza Kovaříková (třída E ve STT, třída E v LAT)
  • Jakub Genčúr a Chloe Phillips (třída E ve STT, třída E v LAT)
  • Willem Kostka a Zuzana Doležalová (třída E ve STT, třída E v LAT)
  • Vendelín Mahelka a Vivien Zajíčková (třída E ve STT, třída E v LAT)
  • Richard Čižmár a Kristýna Rebecca Bendová (třída E ve STT, třída E v LAT)
  • Kryštof Benda a Veronika Syslová (třída E ve STT, třída E v LAT)
  • Daniel Melkonian a Natálie Lukešová (třída E ve STT, třída E v LAT)
  • Max Horék a Tereza Vlková (třída E ve STT, třída E v LAT)
  • Vítek Vomáčko a Eliška Wrlíková (třída E ve STT, třída E v LAT)