Pravidelné nedělní tančírny PRODLOUŽENY!

Pro velký zájem budou letos pravidelné nedělní tančírny, které jsou otevřené pro širokou veřejnost, prodlouženy až do dubna 2024 ! Ať jste kurzisté tanečních kurzů Sokola Zbraslav nebo z jiné taneční školy, náš Parket je všem tanečním párům k dispozici k nevšedním tanečním zážitkům!

POZOR: Velikonoční tančírna 31.3. nakonec nebude, podle ankety by nakonec přišlo velmi málo tanečníků… Užijte si krásné Velikonoční svátky se svými nejbližšími nebo někde na prodlouženém víkendu!

Vstupné je 100 Kč na osobu, aktuální kurzisté Sokola Zbraslav mají zvýhodněné vstupné 100 Kč na pár. Plné dvě hodiny vám budeme hrát všechny taneční rytmy standardních i latinsko-amerických tanců, bude však hrát i polka, blues a sem tam i nějaké překvapení 😉

Termíny tančíren se mohou z organizačních důvodů měnit, proto prosíme sledujte tento web, kde budeme vše aktualizovat.

Nejbližší termíny v roce 2024: 7. dubna a 21. dubna v čase 18.00-20.00

Organizační informace:
Hudba vám hraje k tanci v čase 18.00 – 20.00, otevřeno je již od 17.45h, kdy se můžete přijít občerstvit v místním baru, v klidu převléknout a přezout. Prosíme, použijte pro tanec čisté boty, které nedělají černé šmouhy a nemají ostré hrany ani podpatky. Snažíme se chránit naše nové parkety, aby nám dlouho sloužili pro naše i vaše potěšení z tance! 😉 Děkujeme!