Taneční soutěž Zbraslavský pohár

Postupové i pohárové soutěže SUT v párových kategoriích a Solo/Duo Dance

Srdečně vás všechny zveme na taneční soutěž na Zbraslav do krásného nové sálu s názvem „PARKET“! Poprvé pořádáme tuto tradiční jarní soutěž ve spolupráci se Svazem učitelů tance (SUT) a moc se na to těšíme! 🙂 Nabízíme velké prostorné šatny v samostatné tělocvičně, kde máte jako bonus obrovský prostor pro vaše roztančení!

Tato soutěž je skvělou příležitostí pro tanečníky, kteří chtějí poprvé vyzkoušet soutěžní atmosféru, ale i pro zkušené soutěžní páry i sólo děti. Zařadili jsme mezi kategorie všechny věkové skupiny od dětí, přes juniory, až po dospělé a seniory, a to včetně těch nejvyšších tříd. Účast přislíbily TOP páry ČR, takže o kvalitu je postaráno.

Na své si přijdou děti bez tanečního partnera/partnerky (tzv. Sólo Dance), dvě tanečnice spolu (Duo Dance), ale i taneční páry.


VÝSLEDKY
FOTOGRAFIE – od Terezy Magdaleny Dvořáčkové

Kdo u nás může soutěžit?
Abyste se mohli kterékoliv ze soutěží zúčastnit, je potřeba stát se členem SUT. Jak na to?
– Přihlaste se do Svazu přes tento formulář
– Dle instrukcí v e-mailu následně zaplaťte registrační poplatek 300 Kč / osoba / 2 roky
– Před soutěží pošlete potvrzení o zdravotní způsobilosti na adresu dana.pavelkova@sut.cz.
Ano, tak jednoduché to je… 😉

Do které kategorie se přihlásit?
Pokud již soutěžíte v ČSTS, pak můžete tančit ve stejné třídě také v SUT. Pokud jste ještě nikdy nesoutěžili, přihlaste se do třídy E svojí věkové kategorie. Ta je určena pro úplné začátečníky a zatím se zde nesbírají žádné body pro získání vyšší třídy. Až se rozhodnete, že chcete body sbírat a ve třídě E už nechcete zůstávat, zvolte si třídu D. Pak už z ní ale nebude návratu do třídy E.